Pomysł i realizacja.

        Ogólnie w dzieciństwie uwielbiałam pisać różnego typu opowiadania i historyjki. Kilka lat temu wpadłam na pomysł stworzenia czegoś większego. W zeszycie wypisywałam rozdziały i do każdego dołączałam opisy, kilka dialogów i różne pomysły. Już wtedy główną bohaterkę nazwałam "Lena" i tak przyzwyczaiłam się do tego, że żadne inne imię, które teraz chciałam zmienić nie pasowało. W sumie to dobrze, bo myślę, że to imię naprawdę pasuje do charakteru i losu bohaterki.
        Teraz zabrałam się za realizację i mam wszystko ładnie poukładane, do "starych" pomysłów wiele dodałam i także sporo usunęłam, bo były bez sensu :D. Możliwe, że w międzyczasie wpadnę ja jakiś pomysł i dodam więcej wydarzeń, wtedy będzie więcej do czytania, ale to chyba dobrze :). Postaram się pokazać Wam moją wyobraźnię i postaram się, żeby rozdziały były dobre do czytania. Co do blogowania mam doświadczenie, bo ciągle prowadziłam jakieś blogi różnego rodzaju i jest tak do teraz. 
           Wpisy będą dodawane w soboty lub niedziele. Ale będą dodawane różnie, na przykład co drugą, trzecią, czwartą. Zależy od czasu, bo teraz też będę miała szkołę i na pewno dojdą jakieś sprawy, więc zależy od tego, jak będę zajęta innymi rzeczami. Jednak będę się starała dodawać rozdziały co 2-3 soboty/niedziele.


Mam nadzieję, że moje wpisy spodobają Wam się. 
Jeśli czytacie, pamiętajcie, żeby zostawić opinię. :)

Pozdrawiam,
~Paula.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz = komentujesz = motywujesz :) !